1972

MUNA bir inşaat ve taahhüt şirketi olarak kuruldu

Kurucumuz ve Onursal Başkan'ımız Mustafa Nazik tarafından MUNA İnşaat ve Taahhüt şirketi Ankara'da kuruldu.

1992

Papillon Muna Tatil Köyü Side Kumköy'de Hizmete Açıldı

1983 yılında dönemin başbakanı Turgut Özal tarafından başlatılan turizm hamlesi sonrasında MUNA İnşaat tarafından Side Kumköy'de inşa edilen 600 yataklı Papillon Muna Tatil Köyü 2009 yılına kadar bu isimle Türk turizmine hizmet etmiştir.

1995

İnşaatı MUNA tarafından yapılan Papillon Belvil Tatil Köyü hizmete açıldı.

Belek Turizm Merkezi, Taşlıburun mevkiinde bulunan 850 yatak kapasiteli (1. sınıf tatil köyü standardındaki) Papillon Belvil, 2015 yılında TripAdvisor'dan Türkiye'nin En İyi Aile Oteli ödülünü kazanmıştır.

2002

Papillon Ayscha ve Zeugma Açıldı

İnşaatını MUNA'nın yaptığı Papillon Zeugma, Antalya'nın en önemli turizm bölgelerinden olan Belek'in İleribaşı mevkiinde faaliyete geçti. Aynı yıl içinde Papillon Ayscha da 750 yatak kapasiteli 5 yıldızlı bir otel olarak aynı bölgede hizmete açıldı.

2013

Papyland Hizmete Açıldı

Papillon Belvil içerisinde inşaasını grubumuzun gerçekleştirdiği Papyland Eğlence ve Su Parkı açıldı.

Biliyoruz ki, çocuklarınız ne kadar eğlenceli ve güzel vakit geçiriyor ise sizler de bir o kadar güzel bir tatil geçireceksiniz. İşte biz de çocuklu aileleri hedefleyerek ve onların çocukları ile daha rahat, risksiz, güven ve huzur içinde konforlu bir tatil yapabilmeleri için, bu büyük yatırımda bulunduk. 20 yıldır turizmde güvenin sembolü olduk  – Erol Akın MUNA Turizm Grup Başkan Vekili
papyland_2013